Apple TV+ publikuje zwiastun serialu „Krople Boga”

Apple TV+ ujawniło pierwszy zwiastun swojego serialu „Krople Boga”. Jest to serial dramatyczny opowiadający o tematyce produkcji wina i oparty na serii manga.

Taki oto opis znajdziemy w Apple TV+:

„Podczas gdy winiarski świat opłakuje śmierć Alexandre’a Légera, jego córka Camille, z którą od lat nie miał kontaktu, dowiaduje się, że wejdzie w posiadanie jego niezwykłej kolekcji. Jednak aby otrzymać spadek, Camille musi pokonać podopiecznego Alexandre’a, Isseia, w teście smakowym”.

W filmie występują między innymi Fleur Geffrier jako Camille Leger oraz Tomohisa Yamashita jako Issei Tomine.

W serialu Alexandre Leger, który założył renomowany Leger Wine Guide i był znany w badaniu win, zmarł niedawno w wieku 60 lat w swoim domu w Tokio. Camille (Geffrier), jego córka, mieszka w Paryżu i nie widziała go od czasu, gdy jej rodzice rozwiedli się, gdy miała dziewięć lat.

Kiedy leci do Tokio dowiaduje się, że ojciec zostawił jej kolekcję win, o której eksperci mówią, że jest największa na świecie. Camille będzie musiała przechytrzyć specjalistę od wina Issei Tomine (Yamashita), którego jej ojciec wychował i nazywa w testamencie „duchowym synem”, aby zdobyć spadek.

Producentem wykonawczym jest Klaus Zimmermann jest producentem wykonawczym, a Quoc Dang Tran napisał scenariusz serialu. Oded Ruskin wyreżyserował serial.

Premiera serialu „Krople Boga” będzie miała miejsce na Apple TV+ 21 kwietnia 2023r.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply