Aktualizacja iOS 16.4.1 ma naprawić problemy z aplikacją Pogoda i WLAN

Wg MacRumors wciągu tygodnia ma pojawić się aktualizacja iOS 16.4.1. Wszystko związane jest z problemami aplikacji Pogoda. System iOS 16.4 w fazie beta przeżywał burzliwe momenty. Związane one były przede wszystkim z wprowadzeniem nowej architektury HomeKit. Jednak jak widzimy nawet po wydaniu finalnej wersji systemu, problemy się nie skończyły.

O tym, że aplikacja nie wyświetla danych pogodowych pisałem już w niedzielę. Apple donosiło, że zna problem i już nad nim pracuje.

Na dzień dzisiejszy sytuacja jednak się pogorszyła. Systemowa aplikacja pogodowa nie dostarcza już danych i jest całkowicie offline. Na stronie stanu systemu Apple odpowiednie światło świeci na żółto i sygnalizuje problemy.

To nie jedyny problem iOS 16.4. Jednocześnie wielu użytkowników skarżyło się na ponowne wprowadzenie haseł WLAN. Tak więc kolejny problem jest związany z Wi-Fi.

Sytuacja jest na tyle poważna, że Apple musi rozwiązać problem poprzez aktualizację. Wydaje się, że iOS 16.4.1 zostanie wydany przez Apple w ciągu tygodnia. W międzyczasie jednak użytkownicy muszą sobie radzić z utrudnieniami, jakie przygotował dla nas system iOS 16.4.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Jedna myśl na temat “Aktualizacja iOS 16.4.1 ma naprawić problemy z aplikacją Pogoda i WLAN

Leave a Reply