Nitro PDF Pro dla macOS i iOS

O usłudze Setapp pisałem wielokrotnie i będę pisał jeszcze dość często. To właśnie tam znalazłem Nitro PDF Pro. Usługę odkryłem niedawno na nowo, a to za sprawą mojego nowego nabytku iPada. Na początku Setapp był usługą abonamentową tylko dla programów przeznaczonych na macOS. Bardzo dobry wybór za przystępną cenę, chociaż wiem, że są użytkownicy, którzy przeklinają taką formę płatności. Każda strona ma jednak swoje argumenty. Ja z Setapp posiadam m.inn. program Ulysses, w którym piszę wszystkie swoje teksty na bloga.

Setapp jakiś czas temu stał się jeszcze lepszym źródłem aplikacji. Usługa do swojego abonamentu dorzuciła jeszcze aplikacje dla iOS i iPadOS. Co może być lepszego, niż program znaleziony na macOS, który możemy pobrać również na swoje inne urządzenie Apple? Mieć wszystko zsynchronizowane – to właśnie istota ekosystemu Apple.

Ostatnio zaopatrzyłem się w Setapp w program do obróbki plików PDF. Program mogłem również pobrać na iOS. Nitro PDF Pro jest naprawdę bardzo dobrym i wydajnym narzędziem do radzenia sobie ze wszystkimi plikami PDF.

Nitro PDF Pro – obróbka PDF nigdy nie była łatwiejsza

Oto co firma mówi o swoim produkcie:

„Odkryj doskonałe narzędzie do pracy z plikami PDF. Twórz i edytuj pliki PDF w Nitro PDF Pro, scalaj wiele plików w jeden dokument lub konwertuj je do popularnych formatów. Ciesz się wieloma dodatkowymi funkcjami do robienia notatek, wypełniania i podpisywania formularzy, dodawania bezpiecznych haseł i wielu innych”. ( Nitro Software Inc. )

To wszystko można zrobić właśnie dzięki Nitro PDF Pro. Program pozwala zoptymalizować pliki PDF, dodać numery stron, stopki, nagłówki czy zakładki. Zmiana rozmiaru, kopiowanie lub usunięcie obrazu nie jest żadnym problemem. Można edytować różne formularze i dodawać do nich podpisy.

Nitro PDF Pro pozwala na dodawanie komentarzy, notatek, rysunków. Aby szybciej się komunikować można nagrywać notatki audio. Kilka plików PDF można scalić w jeden dokument. Kolejność stron w takim dokumencie możesz zmieniać prostą funkcją „przeciągnij i upuść”. Konwersja formatu PDF na obraz np JPG nie nastręcza żadnych trudności.

Nitro PDF Pro dostarcza Ci również narzędzi, abyś zadbał o bezpieczeństwo swoich dokumentów. Możesz kontrolować dostęp do swoich materiałów, zarządzając prawami użytkownika. Możesz dodać hasła lub zaszyfrować pliki PDF.

Tak jak napisałem wcześniej program ten jest dostępny w Setapp zarówno dla macOS, jak i iOS. Dzięki temu mogę zacząć pracę nad plikiem na jednym urządzeniu, a jeśli jest taka potrzeba, dokończyć na drugim. Usługa Setapp oferuje ponad 240 ciekawych aplikacji na macOS i iOS w cenie 9,99 dolarów miesięcznie.

macpretorians

Leave a Reply