AutoCAD 2024 zoptymalizowany pod procesory Apple

Zespół programistów Autodesk dodał do własnych aplikacji AutoCAD i AutoCAD LT optymalizację dla procesorów Apple. AutoCAD to oprogramowanie do projektowania i jest często używany w biurach budowlanych, planistycznych, inżynieryjnych i architektonicznych do tworzenia profesjonalnych modeli.

Na stronie internetowej Autodesku wymieniono wszystkie nowe funkcje i ulepszenia w nowej wersji AutoCAD-a, zwanej teraz AutoCAD for Mac 2024. Tam też zespół programistów przygotował gotowy krótki filmik, w którym wszystkie nowości są omówione w formie audio-wizualnej.

AutoCAD for Mac 2024

Dla użytkowników Apple najważniejszym usprawnieniem AutoCAD for Mac 2024 jest prawdopodobnie natywne wykonanie na architekturach Intel i Apple Silicon. Ci, którzy używają pierwszej lub drugiej generacji układu Apple Silicon, mogą oczekiwać „znacznie poprawionej” wydajności, jak twierdzi Autodesk. Ogólna wydajność ma podobno wzrosnąć nawet dwukrotnie w porównaniu do poprzednich wersji.

W AutoCAD for Mac 2024 znajdują się ulepszenia importu znaczników i kreatora. Uczenie maszynowe będzie wykorzystywane do określania narzutów, a także zapewni sposób przeglądania i wstawiania rewizji rysunków przy mniejszym wysiłku ręcznym. Ponadto nowa funkcja inteligentnych bloków oferuje sugestie rozmieszczenia, a środowisko wstążki i ustawienia aplikacji dla tła trójwymiarowego i kolorowego również zostało jeszcze bardziej ulepszone.

AutoCAD for Mac 2024 to kolejne profesjonalne narzędzie, które zostało zoptymalizowane pod procesory Apple.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply