Aktualizacja HomeKit: Yeelight Desk Lamp V1 Pro

Yeelight Desk Lamp V1 Pro to wysokiej jakości lampa na nasze biurka. Wraz z nią otrzymujemy nowoczesną lampę z profesjonalną technologią oświetleniową.

Oprócz naprawdę ciekawego designu lampa posiada profesjonalną technologię LED oraz wbudowane czujniki. Lampa biurkowa LED Yeelight V1 wyposażona jest w dwa „bioniczne” czujniki, które wykrywają zarówno światło do czytania, jak i światło otoczenia. Dzięki temu lampa automatycznie dostosowuje jasność do zmieniających się warunków oświetleniowych.

Poza tym czujniki sprawiają, że lampa rozpoznaje, czy użytkownik siedzi przy biurku, czy nie. Odpowiednio, Yeelight V1 wyłącza się po odejściu od biurka i włącza ponownie po powrocie. Oprawą można sterować za pomocą dotykowych elementów sterujących umieszczonych z przodu. Chłodna i ciepła biel, jasność, tryb automatyczny, włączenie/wyłączenie oraz funkcja timera, która przypomina o przerwie w pracy.

Technologia LED „SunLike” zastosowana w Yeelight V1 zapewnia również, że światło zawiera mniej niebieskiego światła. Dzięki temu bardziej przypomina naturalne światło słoneczne i jest mniej uciążliwe dla oczu. Dzięki współczynnikowi oddawania barw (Ra) wynoszącemu do 95, Yeelight V1 odtwarza kolory otoczenia dokładnie tak, jak w naturalnym świetle słonecznym.

Ponieważ w przypadku Yeelight V1 mówimy o inteligentnej lampce Wi-Fi, można ją kontrolować i dokonywać ustawień za pomocą aplikacji Yeelight App lub również za pomocą aplikacji Xiaomi Home App. Oczywiście urządzenie to może być również zintegrowane z Apple HomeKit.

Lampę LED Yeelight V1 Pro można kupić w Polsce w cenie 479 zł.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply