Pixelmator Pro: wersja 3.3.2 dla macOS

Zaledwie pięć dni temu zespół Pixelmatora wypuścił dość dużą aktualizację dla macOS, a już nadchodzi kolejna aktualizacja. Na własnym blogu zespół Pixelmatora wyjaśnia, że wraz z nową wersją 3.3.2 aplikacji do edycji obrazów zintegrował również dodatkową kolekcję szablonów „Book Club”. Jak sama nazwa wskazuje, szablony projektowe są skierowane szczególnie do fanów książek: „Są idealne dla księgarni, klubów książkowych i wszystkich czytelników, którzy chcą stylowo zaprezentować swoje recenzje książek” – wyjaśnia zespół Pixelmatora.

Pixelmator Pro w wersji 3.3.2

Kolekcja zawiera 17 szablonów, w tym plakaty, karty, posty w mediach społecznościowych i opowiadania, które można dostosować za pomocą kilku kliknięć. Domyślne grafiki można łatwo zastąpić własnymi obrazami, a także wybrać spośród wielu wbudowanych palet kolorów. Twórcy piszą na blogu:

„Dzięki naszej edycji szablonów napędzanej przez AI, personalizacja szablonów jest łatwa. Na przykład podczas zastępowania obrazów zastępczych, Pixelmator Pro może automatycznie usunąć tła, znaleźć najlepszą kompozycję i podnieść skalę obrazów o niskiej rozdzielczości, dzięki czemu tworzenie wspaniałych projektów jest łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek.”

Nowa kolekcja „Book Club” znajduje się w kategorii „What’s New” w przeglądarce szablonów. Aktualizacja jest darmowa dla wszystkich użytkowników i dostępna w App Store od dzisiaj.

Przypomnę jeszcze tylko, że Pixelmator Pro jest dostępny w App Store w cenie 299,99 zł.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Jedna myśl na temat “Pixelmator Pro: wersja 3.3.2 dla macOS

Leave a Reply