Apple TV+: „Friday Night Baseball” od 7 kwietnia

Dzisiaj Apple i Major League Baseball (MLB) ogłosiły, że „Friday Night Baseball”, cotygodniowy doubleheader, będzie dostępny dla wszystkich subskrybentów Apple TV+ w piątki przez cały sezon regularny. To oznacza, że fani w 60 krajach i regionach mogą cieszyć się dwoma meczami co piątek w ciągu 25 tygodni bez lokalnych ograniczeń transmisji. „Friday Night Baseball” rozpocznie sezon 2023 w piątek, 7 kwietnia, z Texas Rangers w Chicago Cubs na inauguracyjny mecz „Friday Night Baseball” w ciągu dnia na Chicago’s Wrigley Field i San Diego Padres w Atlanta Braves.

„Nie możemy się doczekać, aż ‘Friday Night Baseball’ zacznie się od nowa i cieszymy się, że fani doświadczą wszystkiego, co nowe, co przynosimy w tym sezonie. Apple TV+ naprawdę ma coś dla każdego, od dwóch meczów baseballu na żywo w każdy piątek wieczorem, po niesamowitą listę nagradzanych oryginalnych filmów i seriali – nigdy nie było lepszego czasu na rejestrację.”

( Eddy Cue, starszy wiceprezes Apple ds. usług ).

Relacja na żywo przed i po meczu poprowadzi Lauren Gardner wraz z Siera Santos. Byli gracze MLB Xavier Scruggs i Matt Joyce będą służyć jako analitycy obok dziennikarza baseballowego Russella Dorseya. Brian Gorman i Dale Scott – obaj byli sędziowie MLB – dołączą, aby objaśniać nowe zasady MLB na sezon.

„Friday Night Baseball” zostanie wyprodukowany przez nagrodzony Emmy zespół produkcyjny MLB Network we współpracy z Apple. Mecze oprócz fascynujących ujęć z boiska i fantastycznego dźwięku, będą pokazywane przez kamery dronów, a także mikrofony graczy i mikrofony na poziomie pola. Fani w USA i Kanadzie będą mieli również możliwość słuchania dźwięku lokalnych audycji radiowych drużyn domowych i wyjazdowych podczas meczów „Friday Night Baseball”.

Fani mogą również cieszyć się baseballem w tym sezonie w usługach Apple. W Apple News fani mogą łatwo śledzić ligę i ich ulubione drużyny w My Sports oraz oglądać spersonalizowane wydarzenia MLB bezpośrednio w aplikacji News. Apple TV+ pokaże co piątek 2 mecze ligi, a listę spotkań, począwszy od piątek 7 kwietnia, można znaleźć tutaj.

macpretorians

Źródło: Apple Newsroom

2 myśli na temat “Apple TV+: „Friday Night Baseball” od 7 kwietnia

Leave a Reply