AdLock dla iOS w Setapp

O usłudze Setapp pisałem już wielokrotnie. Na początku była to usługa przeznaczona tylko i wyłącznie dla programów dla macOS. Następnie oferta zostałą poszerzona o aplikacje dla iOS. Znajdziemy tutaj wiele ciekawych i przydatnych aplikacji.

AdLock dla iOS

Jedną z ostatnio dodanych aplikacji jest AdLock. Dzięki niej możesz blokować natrętne reklamy pop-up, czaty online itp. Dzięki aplikacji możesz również blokować filmy z autoplay. Aplikacja pomaga ukryć ustawienia przeglądarki przed reklamodawcami. AdLock chroni przed oszustami, phishingiem lub złośliwymi stronami internetowymi.

Oczywiście możesz blokować tylko te reklamy, które uważasz za szkodliwe. Możesz ustawić konkretne reguły, włączyć lub wyłączyć filtrowanie DNS, HTTPS i certyfikatów EV według własnego uznania.

Przestań tracić czas na czaty online, formularze oddzwaniania, powiadomienia i inne pożeracze czasu, które wyskakują na odwiedzanych stronach internetowych.

To wszystko dzięki AdLock dla iOS. Tak jak napisałem powyżej, jest to nowy nabytek w dziale aplikacji dla iOS w usłudze Setapp.

macpretorians

Źródło: setapp

Leave a Reply