Apple wprowadza nową usługę „sklepową”

„Sklep ze specjalistą za pośrednictwem wideo” – tak dokładnie nazywa się nowa usługa wprowadzona przez Apple. Oczywiście jest ona dostępna na razie tylko dla klientów w Stanach Zjednoczonych. Mogą oni teraz połączyć się ze specjalistą Apple za pośrednictwem wideo i dokonać zakupu telefonów iPhone, w tym iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus.

Apple wprowadza „Sklep ze specjalistą za pośrednictwem wideo”

Nowa usługa „Shop with a Specialist over Video” w witrynie apple.com umożliwia klientom w Stanach Zjednoczonych kontakt z członkami zespołu sprzedaży detalicznej Apple za pośrednictwem bezpiecznej, jednokierunkowej sesji wideo.

Dzięki tej nowej usłudze klienci mogą przeglądać najnowsze modele, poznawać nowe funkcje, a także dowiedzieć się o ofertach Apple Trade In, ofertach operatorów, przejściu na system iOS i różnych opcjach finansowania.

„Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby jeszcze bardziej spersonalizować doświadczenia naszych klientów, wychodząc im naprzeciw i dostarczając to, co najlepsze w Apple. Dzięki usłudze Shop with a Specialist over Video, członkowie naszego zespołu z przyjemnością nawiążą kontakt z klientami i zapewnią im wyjątkową obsługę, podczas której dowiedzą się, jaki iPhone najbardziej im odpowiada”. ( Karen Rasmussen, dyrektor Apple Retail Online. )

Apple określa swoją nową usługę jako tak osobistą, jakbyś był sam w sklepie Apple Store. Szkoda tylko, że usługa jest ograniczona tylko do Stanów Zjednoczonych.

macpretorians

Źródło: Apple Newsroom

Leave a Reply