Headset AR/VR Apple: zdjęcia przedstawiające pierwsze komponenty

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje swój zestaw headset AR/VR na WWDC w czerwcu. Wczoraj wyciekły zdjęcia, które mają pokazywać pierwsze komponenty tego zestawu.

Użytkownik Twittera @MrWhite128 opublikował wczoraj rano zdjęcia pokazujące elementy headsetu Apple. W międzyczasie użytkownik ograniczył swoje tweety, aby nie można ich było obecnie oglądać publicznie. Przeciek już kilkakrotnie udowodnił swoje dobre kontakty z Apple w przeszłości, więc może coś jest w tej informacji. Jednak rodzi się pytanie, dlaczego leaker ograniczył widoczność swojego tweeta?

Powyższe zdjęcia, które zostały opublikowane, pokazują element łączący wyświetlacz z płytą. Inny wydaje się pokazywać zestaw trzech czujników lub kamer wzdłuż elastycznego. Trzecie zdjęcie przedstawia uśmiechnięte emoji w okularach przeciwsłonecznych.

Czy te zdjęcia mają coś w ogóle coś wspólnego z headsetem Apple, który najprawdopodobniej zostanie przedstawiony na targach WWDC w czerwcu? Być może. Na razie na pewno wiemy to, że zobaczymy nieskończony produkt Apple.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply