Multi Feature Smart Outlet z Matter już wkrótce w sprzedaży

Nowy standard inteligentnego domu Matter powoli staje się faktycznym standardem na rynku. Coraz więcej urządzeń zgodnych z Matter pojawia się na rynku. Takim przykładem jest amerykańska firma Intecular, która wkrótce wprowadzi na rynek swoje pierwsze inteligentne gniazdko ścienne kompatybilne z Matter.

Multi Feature Smart Outlet z Matter

Urządzenie jest typowym inteligentnym gniazdem, które jak każdy inteligentny plug, pozwala kontrolować moc każdego urządzenia podłączonego do jednego z jego dwóch gniazd. Można podłączyć takie urządzenia jak wentylatory, lampy, osuszacze itp.

Jednak dostępnych jest kilka dodatkowych funkcji. Każda opcja płyty czołowej oferuje inne dodatki w zależności od tego, czego bardziej potrzebujesz:

  • InvisDeco Air: monitor jakości powietrza z diodami LED informujący na pierwszy rzut oka o tym, jak dobre/złe jest powietrze w pomieszczeniu, zawierający czujniki temperatury, wilgotności, CO2 i lotnych związków organicznych.
  • InvisDeco Light: Może działać razem z istniejącymi inteligentnymi światłami, aby dostosować jasność w zależności od oświetlenia otoczenia, a także zawiera małą lampkę nocną na spodzie płyty czołowej.
  • InvisDeco Motion: wbudowany czujnik ruchu do wykrywania ruchu i uruchamiania automatyzacji w domu, co może obejmować system alarmowy. Obejmuje to również migające światło.

Urządzenie trafi niedługo do sprzedaży. Więcej informacji na stronie producenta.

macpretorians

Źródło: HomeKitNews

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: