Apple TV+ prezentuje zwiastun nowego serialu „Nagroda na dzień dobry”

29 marca w katalogu Apple TV+ ma zadebiutować serial „Nagroda na dzień dobry”, bazujący na powieści M.O. Walsha. Na oficjalnym kanale YouTube opublikowano właśnie zwiastun tego serialu.

„Nagroda na dzień dobry” opowiada o mieszkańcach małego miasteczka, którzy zyskują dostęp do tajemniczej maszyny. Pozwala ona dokładnie określić potencjał i przeznaczenie każdego człowieka. Głównym bohaterem jest Dusty Hubbard – nauczyciel w liceum, który sceptycznie podchodzi do tego wynalazku i z nieufnością obserwuje, jak wszyscy dookoła zaczynają zmieniać się pod wpływem jego wyroków.

W rolę tę wcieli się irlandzki komik Chris O’Dowd. Scenarzystą i producentem serialu jest David West Read, znany przede wszystkim z pracy przy wielokrotnie nagradzanym „Schitt’s Creek”. W projekt zaangażowane są też wytwórnie Skydance Television (która pracowała już wcześniej z Apple przy ekranizacji cyklu „Fundacja” Isaaca Asimova) oraz CJ E&M (odpowiedzialna m.in. za nagrodzony Oscarem film „Parasite”).

Pierwszy sezon serialu „Nagroda na dzień dobry” będzie składał się z 10 odcinków. 29 marca w Apple TV+ zadebiutują pierwsze trzy odcinki.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply