Onvis przedstawia nowe wtyczki z Thread

Onvis inwestuje w Thread. Najpierw otrzymaliśmy czujniki kontaktowe, czujniki ruchu i włamania, a także bezprzewodowe przełączniki. Teraz pojawiły się również nowe wtyczki adapterowe na rynek amerykański i europejski. Oczywiście wspierające komunikację Thread.

Onvis idzie za ciosem i konwertuje istniejące urządzenia na Thread, a także wypuszcza nowe urządzenia HomeKit z bezprzewodowym standardem. Choć bezprzewodowy przełącznik HS2 oraz czujnik ruchu i włamania SMS2 nie są jeszcze dostępne, to kolejne urządzenia pojawiły się już na nowej stronie producenta.

Wtyczki przeznaczone na rynek amerykański i europejski również nie mają obejść się bez zalet Thread w przyszłości. Standard radiowy reaguje szybciej i pewniej niż Bluetooth, jest jednocześnie energooszczędny, a także buduje sieć typu mesh.

Nowa wtyczka Onvis EU Plug S4EU obsługuje obciążenia o maksymalnej mocy 3680W przy napięciu 230V o wymiarach 63 x 61 x 82,5 mm. Onvis US Plug S4US może być obciążony maksymalnie 1650W przy 110V i mierzy 65 x 39 x 49,3 mm.

Informacje o cenach i wprowadzeniu na rynek nie są jeszcze znane.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: