ScreenNote 4 dla macOS z aktualizacją

ScreenNote to niewielka aplikacja, która pozwala szybko i łatwo rysować na ekranie. ScreenNote został napisany przez Takuto Nakamurę i jest dostępny w App Store od pięciu lat. Aplikacja przydaje się szczególnie podczas wykładów lub w sytuacjach nauczania.

Aktualizacja ScreenNote 4.0

Po otwarciu ScreenNote u góry pod paskiem menu pojawia się kolejny pasek, który zawiera wszystkie elementy sterujące aplikacją. Można na przykład korzystać z kształtów, linii, narzędzia do rysowania z wolnej ręki i pól tekstowych. Kolor i przezroczystość poszczególnych elementów można regulować. Za pomocą klawisza CTRL można pokazywać i ukrywać narzędzia do rysowania. W ustawieniach aplikacji można łatwo dostosować domyślną konfigurację elementów. Możesz również zmienić klawisz do pokazywania i ukrywania narzędzi do rysowania.

ScreenNote 4.0 jest dostępny bezpłatnie w App Store i został całkowicie zmieniony w stosunku do swojego poprzednika. Program ma nową ikonę, a także został wyposażony w nowe funkcje. Od teraz można także wyrównywać i obracać obiekty oraz edytować napisane już teksty. Ponadto pasek menu ScreenNote można teraz przypiąć do lewej lub prawej strony ekranu.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply