iPhone 15 Pro ma otrzymać nowy ekskluzywny kolor

O designie iPhone’a 15 Pro wiemy już całkiem dużo. Prawie co tydzień dochodzą do nas kolejne informacje z przecieków. Wiemy już, że iPhone 15 Pro ma mieć cieńsze ramki, zaokrąglone krawędzie czy USB-C. Wiemy również, że wszystkie modele iPhone’a 15 mają otrzymać Dynamiczną Wyspę.

Wczoraj także wyszła informacja na temat iPhone’a 15 Pro. Podobno ma otrzymać nową wersję kolorystyczną: ciemna czerwień.

iPhone 15 Pro z nowym kolorem

Apple co roku oferowało modele „Pro” iPhone’a w kolorach edycji specjalnej. iPhone 12 Pro był dostępny w kolorze pacific blue, iPhone 13 Pro był dostępny w kolorze sierra blue, a iPhone 14 Pro jest dostępny w specjalnych kolorach space black i deep purple.

W przypadku iPhone’a 15 Pro źródło, które rozmawiało z 9to5Mac, ujawniło, że Apple planuje nową ciemnoczerwoną opcję kolorystyczną. Ian Zelbo, 9to5Mac’s Renderer Extraordinaire, zrobił szybką makietę tego, co może wyglądać, co możecie zobaczyć powyżej. Sam kolor to bardzo ciemna czerwień #410D0D.

Kolor #410D0D
Kolor #410D0D

Dla standardowego iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus Apple podobno planuje dwa kolory: jasnoniebieski i różowy. Jednak czy to się potwierdzi, będziemy wiedzieli wraz ze zbliżającą się premierę urządzenia.

Apple testuje wiele różnych kolorów nowych modeli iPhone’a przed ich wydaniem. W tym roku ciekawym problemem do rozwiązania jest udoskonalenie przez firmę procesu powlekania materiału tytanowego, gdyż zgodnie z plotkami Apple ma przejść właśnie na ten materiał w swoich nowych iPhone’ach Pro. Musi zostać uwzględnione wiele czynników jak np. wskaźnik wydajności, czas produkcji, koszty itp.

Swoją drogą, jak Wam się podoba ten kolor?

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply