Apple TV+ „The Problem with Jon Stewart”: live stream na YouTube

„The Problem With Jon Stewart” na Apple TV+ to topowy program, który w każdym odcinku wybiera temat do dyskusji, w której bierze udział wielu ekspertów. Oprócz programu na Apple TV+ istnieje również towarzyszący mu podcast.

Pierwsze dwa sezony „The Problem with Jon Stewart” są dostępne w Apple TV+. Teraz osoby za to odpowiedzialne przygotowały niespodziankę. Już jutro, w czwartek na YouTube pojawi się live stream z Jonem Stewartem.

Jon Stewart, czyli gospodarz programu „The Problem with Jon Stewart”, będzie przyjmował telefony na żywo na YouTube. Po tym, jak pierwsze dwa sezony przebiegły całkiem pomyślnie na Apple TV+, a teraz przypuszczalnie jesteśmy jakoś pomiędzy drugim a trzecim sezonem, Jon Stewart korzysta z okazji, aby szukać nowych dramatów w internecie i odbierać telefony za pośrednictwem swojego oficjalnego kanału na YouTube.

Nie podano jeszcze żadnych szczegółów dotyczących livestreamu ani tego, jak można zadzwonić. Na razie zainteresowani mogą subskrybować kanał na YouTube, aby otrzymywać najnowsze informacje. A więc jeśli jesteś zainteresowany, wejdź na jego kanał YouTube 23 lutego o 9:00 ET.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: