Apple TV: Trzy mecze przedsezonowe MLS dostępne przed premierą Season Pass

Przed rozpoczęciem sezonu zasadniczego w przyszły weekend, trzy mecze przedsezonowe były dzisiejszej nocy transmitowane w Apple TV. Apple w taki sposób przeprowadził test przed startem MLS Season Pass. W tej chwili można zobaczyć skróty tych meczów.

Udostępnione mecze to:

  • Orlando City vs New England
  • Houston vs Dallas
  • LA Galaxy vs Toronto

MLS Season Pass to pierwszy w swoim rodzaju pakiet streamingu ligi sportowej, oferujący wszystkie mecze sezonu zasadniczego na żywo i na żądanie dla abonentów, bez przerw w transmisji. Aby zdążyć przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu, który rozpocznie się 25 lutego, należy zasubskrybować cały sezon. W innym przypadku będziemy mogli obejrzeć tylko niektóre, wybrane mecze sezonu.

Aby oglądać wszystkie mecze MLS za pośrednictwem aplikacji Apple TV, użytkownicy będą musieli kupić MLS Season Pass w cenie 99 dolarów za sezon lub 14,99 dolarów miesięcznie. Abonenci Apple TV+ mogą uzyskać zniżkę w wysokości 79 dolarów za sezon lub 12,99 dolarów miesięcznie.

MLS Season Pass to ogromne przedsięwzięcie – każdy mecz będzie transmitowany w języku angielskim i hiszpańskim, każdy mecz będzie transmitowany przez lokalną ekipę, lokalne radio, analizy przed i po meczu, a w każdą środę i sobotę będzie emitowany program „MLS 360“.

Każdy kibic piłki nożnej z chęcią obejrzy nawet tych parę wybranych meczów, jeśli nie będzie chciał płacić za cały sezon.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply