Aktualizacja firmware’u Apple Studio Display

Apple wydało w tym tygodniu wersje beta oprogramowania dla iPhone’a, iPada, Maca i pozostałych urządzeń. Wraz z betą macOS 13.3 aktualizację oprogramowania otrzymał również monitor Studio Display.

Studio Display z aktualizacją

Apple nie udostępnia żadnych informacji o wydaniu tej aktualizacji, ale poprzednie wydania firmware’u koncentrowały się na poprawieniu trybu Center Stage wbudowanej kamery.

Apple wypuściło Studio Display prawie rok temu. Niestety monitor zebrał wiele krytycznych opinii. Szczególnie jakość kamery pozostawiała wiele do życzenia. Przez rok dzięki aktualizacjom firmwar’u Apple naprawiło parę usterek jak np. problemy z głośnikami.

Obecna aktualizacja wydaje się zawierać tylko poprawki błędów. Jednak pełnego release notes opisujących aktualizację, powinniśmy spodziewać się dopiero, gdy macOS 13.3 beta wejdzie w finalną fazę.

Na razie beta testerzy macOS z Apple Studio Display mogą szukać aktualizacji w Ustawieniach w sekcji Aktualizacje oprogramowania. Aktualizacja waży 641,4 MB i po pobraniu trwa niespełna 10 minut.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: