Apple TV+ ogłasza datę premiery “Ted Lasso – Season 3”

„Ted Lasso” to jeden z pierwszych seriali Apple TV+ i chyba pierwszy, który zdobył sobie duże grono wiernych sympatyków. Do tej pory zobaczyliśmy dwa sezony serialu. Jednak Apple zapowiedziało również trzeci sezon tego serialu. Teraz Apple TV+ ogłosiło oficjalną datę premiery i jednocześnie wypuściło oficjalny zwiastun.

„Ted Lasso – Sezon 3″ rozpocznie się 15 marca 2023 r.

AFC Richmond i jego utytułowany trener wejdą w trzeci sezon już 15 marca. Co ciekawe, nowe odcinki serialu wystartują w środę, a nie jak to jest w zwyczaju w piątek. Kolejne odcinki trzeciego sezonu również będą się pojawiały w środy.

W 12-odcinkowym trzecim sezonie Ted Lasso, „nowo promowany AFC Richmond jest wyśmiewany, ponieważ medialni prognostycy powszechnie etykietują ich jako ostatnich w Premier League, a Nate (Nick Mohammed), teraz okrzyknięty “cudownym”, zrobił tak, że poszedł pracować dla Ruperta (Anthony Head) w West Ham United. Po kontrowersyjnym odejściu Nate’a z Richmond, Roy Kent (Brett Goldstein) dołącza do Bearda (Brendan Hunt) jako współtrener. Podczas gdy Ted (Jason Sudeikis) radzi sobie z presją w pracy, w domu nadal zmaga się z osobistymi problemami. Rebecca (Hannah Waddingham) skupia się na pokonaniu Ruperta, a Keeley (Juno Temple) pracuje jako szefowa własnej agencji PR. Sprawy wydają się wymykać spod kontroli zarówno na boisku, jak i poza nim, ale Ted Lasso nadal będzie dawać z siebie wszystko”.

Apple TV+ opublikowało na swoim kanale na YouTube pierwszy zwiastun nowego sezonu. Oto on:

Pierwsze dwa sezony „Ted Lasso” są dostępne w całości na Apple TV+. Już nie możemy się doczekać kontynuacji popularnego serialu komediowego.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply