Apple Fitness+: „Czas na spacer” z Niną Hoss

Apple Fitness+ jest usługą, która niestety nie jest dostępna w Polsce. W wielu innych krajach usługa ta jest częścią abonamentu Apple One. Apple Fitness+ oferuje treningi, które prowadzone są przez różnych trenerów. I tak np. w styczniu tego roku wystartował nowy trening Kickboxing.

Apple Fitness+: nowy odcinek „Czas na spacer” z Niną Hoss już dostępny

Dostępny jest już nowy odcinek treningowy: „Czas na spacer”. W tym odcinku występują jedni z najciekawszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie, którzy dzielą się historiami, zdjęciami i muzyką z użytkownikami Fitness+.

Teraz przyszła kolej na osobowość z Niemiec. Możecie wybrać się teraz na spacer z niemiecką aktorką Niną Hoss. Dzięki swoim występom na ekranie, w popularnych serialach i na scenie, Nina Hoss zdobyła międzynarodową sławę. Można ją zobaczyć między innymi w filmie „Tár”, ale także w takich serialach jak „Homeland” czy „Tom Clancy’s Jack Ryan”.

Aktorka opowiada podczas spaceru o swoim niespodziewanym sukcesie odniesionym podczas pobytu w szkole teatralnej oraz wyjaśnia, jak podróże wpłynęły na jej aktorstwo i filozofię życia.

Niezależnie od tego, czy mamy dostęp do Apple Fitness+, czy nie, aktywność fizyczna jest zalecana wszystkim i to w każdym wieku. Tak więc dbajmy o siebie i ćwiczmy.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply