Subskrypcja sprzętowa iPhone’a od Apple może pojawić się już w marcu

Wielu ludzi pokładało wielkie nadzieje po ogłoszeniu przez Apple programu subskrypcji sprzętowej. Subskrypcja iPhone’a jest najwyraźniej w trakcie wdrażania. Prawdopodobnie w marcu lub kwietniu możemy się spodziewać uruchomienia usługi. NIestety wcześniej było to niemożliwe, ponieważ problemy inżynieryjne uniemożliwiły Apple uruchomienie programu.

Raporty z początku 2022 mówią, że Apple kontynuuje prace nad wprowadzeniem modelu usług do swojej działalności sprzętowej, dostarczając iPhone’y i inne urządzenia do konsumentów za miesięczną opłatą. W 2023 roku program jednak napotkał problemy.

W niedzielnym newsletterze „Power On” Mark Gurman podkreśla, że Apple pracuje obecnie nad czterema projektami fintech. Dwa, Apple Pay Later i Apple Card Savings Account, które zostały już ogłoszone. Apple wciąż rozwija także „Apple Pay Monthly Installments”, a także program subskrypcji iPhone’a.

Subskrypcja miała zostać wprowadzona w 2021 roku wraz z iPhone’em 13 lub z iPhone’em 14 w 2022 roku, ale firma nadal boryka się z „inżynierskimi i technicznymi komplikacjami, które doprowadziły do powolnego postępu i niedotrzymania terminów.”

Mark Gurman potwierdza, że Apple nadal pracuje nad realizacją programu subskrypcji iPhone’a, jak i projektu „miesięcznych rat”. Jeśli Apple naprawdę nadal pracuje nad subskrypcją, to wg Gurman’a uruchomienie subskrypcji iPhone’a może nastąpić do marca lub kwietnia.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: