Meross redukuje ceny swoich urządzeń

Firma Meross obniżyła ceny paru swoich produktów. Wśród nich jest np. termostat ścienny. Teraz zapłacisz za niego tylko 299,00 zł (link do produktu) zamiast regularnych 329,99 zł. Po instalacji możesz używać termostatu z Siri i HomeKit. Oczywiście potrzebujesz do tego HomePoda jako centrum sterowania.

Termostat ścienny Meross
Termostat ścienny Meross

Kolejnym przecenionym przez Meross urządzeniem jest wodoodporne gniazdo zewnętrzne z dwoma gniazdami. Jeśli jesteście zainteresowani tym produktem, proponuję udać się na niemiecką stronę Amazon, gdyż tutaj otrzymacie ten produkt z 25-procentowym rabatem. Rabat jest dostępny na stronie Amazon.de, należy go tylko aktywować. Obecna cena produktu to 29,99 euro (link do produktu). Tutaj również można sterować podłączonymi urządzeniami poprzez HomeKit. Gniazdo dostarcza maksymalnie 16A przy napięciu 240 V. W miejscu instalacji wymagana jest sieć WLAN.

Wodoodporne gniazdo zewnętrzne Meross
Wodoodporne gniazdo zewnętrzne Meross

W ofercie jest również przełącznik roletowy Meross. I tak jak przy gniazdku zewnętrznym, tak i tutaj można skorzystać z kuponu 25 procent rabatu, który znajduje się na stronie produktu. Cena za dwie sztuki 42,74 euro (link do produktu) zamiast 56,99 euro.

Przełącznik roletowy Meross
Przełącznik roletowy Meross

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: