Przeglądarka DuckDuckGo na macOS już dostępna w App Store

DuckDuckGo zyskała uznanie jako bezpieczna wyszukiwarka. Autorzy wyszukiwarki postawili sobie za cel stworzenie równie bezpiecznej przeglądarki. I oto jest – przeglądarka DuckDuckGo po udanej fazie beta jest już oficjalnie dostępna w App Store. Była ona testowana wewnętrznie od kwietnia 2022 roku, następnie jako publiczna beta. Teraz aplikację można pobrać za darmo zarówno ze strony producenta, jak i z App Store.

Przeglądarka DuckDuckGo na macOS

DuckDuckGo jako przeglądarka na komputery stacjonarne jest identyczna z aplikacją DuckDuckGo na iPhony i iPady i pozwala użytkownikom szybko i łatwo kontrolować ustawienia prywatności.

„Skomplikowane ustawienia i mylące ostrzeżenia nie mają prawa istnieć. Przeglądarka oferuje solidną ochronę prywatności, która działa domyślnie podczas wyszukiwania, przeglądania, wysyłania e-maili i nie tylko”. ( Gabriel Weinberg, CEO DuckDuckGo )

DuckDuckGo opiera się na silnikach renderujących dostarczanych przez system operacyjny. Dzięki tym warunkom wstępnym aplikacja powinna być szybsza i czystsza. Przeglądarka DuckDuckGo ma te same wbudowane zabezpieczenia znane już z aplikacji mobilnych, w tym wyszukiwarkę DuckDuckGo, ochronę przed śledzeniem przez strony trzecie, ochronę przed wyskakującymi ciasteczkami i popularny „przycisk ognia” do usuwania danych jednym kliknięciem.

Jeśli używacie wyszukiwarki DuckDuckGo z pewnością jesteście zadowoleni. Czy dacie szansę również przeglądarce tej firmy? Tak jak napisałem powyżej, aplikację można pobrać za darmo zarówno ze strony aplikacji, jak i z App Store.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply