Philips Hue Lightguide: problemy z jakością

Seria Philips Hue Lightguide miała pojawić się jesienią ubiegłego roku. Produkt zapowiadano w trzech wariantach kształtu: Ellipse, Globe i Triangular. Szklane korpusy z rurką świetlną były już nawet wymienione na Amazon. Około pół roku później dostępny jest niestety tylko jeden model. Co się stało?

Philips Hue Lightguide: problemy bez rozwiązania

Seria Philips Hue Lightguide przykuwała uwagę klienta swoim kształtem. Wewnątrz dużych szklanych korpusów o różnych kształtach można dostrzec świetlną tubę.

Philips Hue Lightguide: Triangular, Globe i Ellipse

Niestety tuż przed planowanym wprowadzeniem na rynek jesienią ubiegłego roku pojawiły się problemy z jakością. „Nieprawidłowości optyczne” spowodowały wstrzymanie wypuszczenia produktu na rynek. Od grudnia dostępny jest tylko i wyłącznie model w kształcie elipsy.

Po długim milczeniu producent tak wypowiedział się na ten temat:

„Dla Signify jakość produktów Philips Hue zawsze była najwyższym priorytetem i jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaoferować innowacyjny kształt lampy z nową lampą Philips Hue Lightguide w kształcie elipsy. Ponieważ zapowiedziane już lampy Philips Hue Lightguide w kształtach Globe i Triangular nie mogły dotychczas zostać wypuszczone na rynek, zdecydowaliśmy się na razie zaprzestać produkcji tych kształtów lamp”.

Wygląda na to, że oprócz modelu Ellipse pozostałe dwa modele natrafiły na problemy, których firma nie może przezwyciężyć, aby otrzymać zadowalający wynik. Nie wiadomo jeszcze, kiedy Globe i Triangular zostaną ostatecznie wprowadzone na rynek i czy w ogóle. Z pewnością nie należy jednak spodziewać się ich w najbliższym czasie.

A oto jak prezentuje się Philips Hue Lightguide.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: