Apple organizuje „Szczyt AI” dla pracowników w Steve Jobs Theater

Wraz z pojawieniem się pandemii COVID-19, Apple zostało zmuszone do zmiany sposobu organizowania swoich wydarzeń. Nowym sposobem stały się wcześniejsze nagrywania wydarzeń i ich streamowanie. Tylko podczas dwóch ostatnich wydarzeń pojawili się goście.

Jak donosi Mark Gurman, wygląda na to, że firma jest już gotowa wrócić do tradycyjnego sposobu organizowania imprez, przynajmniej dla swoich pracowników. W tym miesiącu firma zorganizuje swój coroczny wewnętrzny “AI summit” w Steve Jobs Theater.

Szczyt AI jest corocznym wydarzeniem opisanym jako „WWDC dla AI”, ale tylko dla pracowników Apple. W tym roku Apple będzie prowadzić prezentację na żywo, osobiście w Steve Jobs Theater w Apple Park. W końcu tak jak przed pandemią, co cieszy wszystkich fanów Apple.

Fakt, że firma w końcu zorganizuje wydarzenie w Steve Jobs Theater, który jest głównym audytorium firmy, sprawia, że można się zastanawiać, czy tradycyjne wydarzenia medialne również powrócą w tym roku do swojej poprzedniej formy.

Czego spodziewać się po imprezie Apple’a poświęconej sztucznej inteligencji?

Mówiąc o wydarzeniu Apple’a dotyczącym AI, trudno powiedzieć, czego można się po nim spodziewać. W końcu jest to prywatne wydarzenie dla pracowników. Jednak Apple ostatnio dodaje do swoich urządzeń wiele funkcji opartych na AI i uczeniu maszynowym.

Miejmy nadzieję, że zobaczymy niektóre z wyników tej konferencji na WWDC 2023, kiedy Apple ma ogłosić swoje najnowsze oprogramowanie.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: