LuON prezentuje LuTouch

O firmie LuON pisałem już niejednokrotnie. Jest to wielka nadzieja rynku inteligentnego domu, która wejdzie do naszych mieszkań i domów już w maju tego roku.

Dzisiaj LuON opublikował post na swojej stronie na Facebooku, w którym zaprezentował jedno ze swoich pierwszych urządzeń – LuTouch. Na temat samego urządzenia z pewnością dowiemy się więcej jeszcze w tym miesiącu, ale już teraz widać, że LuTouch może zrobić małe zamieszanie na rynku. Czym dokładnie jest LuTouch?

Poznajcie LuTouch

Jak można przeczytać w poście opublikowanym przez LuON, LuTouch to dotykowy włącznik z funkcją mierzenia temperatury oraz czujnikiem obecności. Można go stosować zarówno jako stacjonarny, jak i mobilny przycisk dotykowy. Z LuTouch mamy możliwość programowania niemalże dowolnej akcji, a wszystkie urządzenia w domu mogą być kontrolowane przez jedno kliknięcie.

LuTouch to właściwie trzy urządzenia w jednym: włącznik, czujnik temperatury (wbudowany) oraz czujnik obecności (wbudowany). Co ciekawe czujnik obecności działa również w wersji mobilnej na zasilaniu akumulatorowym. I właśnie fakt, że firmie udało się zmieścić wewnątrz czujnik obecności, który działa na zasilaniu akumulatorem, jest sprawą godną uwagi. Może to być prawdziwy game changer w świecie inteligentnego domu. Samo urządzenie wygląda minimalistycznie, przez co jest bardzo eleganckie. LuTouch posiada również cztery pola dotykowe.

Szefowie firmy zachęcają:

„Jesteście ciekawi jak można wykorzystać to urządzenie w praktyce oraz jaki wachlarz możliwości zaoferuje w przyszłości? Więcej informacji już wkrótce!” (Dawid Olczak)

Ja osobiście śledzę tę firmę już od dłuższego czasu. Z niecierpliwością czekam na oficjalną premierę w maju bieżącego roku. Moim zdaniem, LuON ma szansę stać się dużym graczem na rynku HomeKit.

Post jest dostępny na stronie facebookowej firmy.

macpretorians

Źródło: LuON

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: