Notability z aktualizacją

Notability to prosta, a jednocześnie potężna aplikacja do robienia notatek i komentowania PDF-ów. Aplikacja jest dostępna na iPada, iPhone’a i Maca. Dzięki temu programowi można tworzyć niezapomniane notatki medialne. Podczas tworzenia takiej notatki użytkownik pracuje z różnymi narzędziami. Może wykorzystać prowadzenie dziennika, rysowanie, pismo odręczne, zakreślacz czy dźwięk. Do dyspozycji mamy również przygotowane przez twórców aplikacji gotowe szablony. Do notatek możemy oczywiście dodać zdjęcia lub strony internetowe.

Notability zaktualizowana do wersji 12.0

Teraz aplikacja od Ginger Labs otrzymała aktualizację, która przynosi nowość w postaci narzędzia „ołówek”. Narzędzie to w połączeniu z Apple Pencil otrzymało funkcję czułości na nacisk i pochylenie, co sprawi, że szkicowanie będzie naprawdę wielką frajdą. Można również ustawić różne kolory ołówków, dzięki czemu notatki mogą być uporządkowane według kolorów i bardziej atrakcyjne wizualnie. Poniższy film prezentuje pierwsze wrażenia z nowej funkcji.

Notability można pobrać bezpłatnie z App Store lub ze strony producenta. Jeśli jednak chcesz korzystać z wersji premium, musisz wykupić abonament. Roczny abonament kosztuje 62,99 zł, natomiast miesięczny wynosi 14,99 zł. Wersja premium zawiera dodatkowe funkcje, takie jak nieograniczona edycja notatek, obsługa automatycznych kopii zapasowych i rozpoznawanie pisma ręcznego MyScript.

Jeśli szukasz aplikacji do prowadzenia notatek, a systemowy Freeform Cię nie zadowala, musisz spróbować Notability.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: