iOS 17 w pełnym rozkwicie, tak samo jak fałszywe plotki

W sieci pojawiły się informacje osób, które twierdzą, że posiadają szczegóły na temat nowości w iOS 17. Nie wierzcie niesprawdzonym informacjom. Wg Marka Gurmana wszelkie historie na temat przyszłego iOS 17 są w całości oparte na koncie trolla, o którym wiadomo, że wymyśla fałszywe informacje. Plotka sugeruje, że Apple szykuje “poważne zmiany” w sklepie dla aplikacji Home, aktualizację do “nawigacji” w aplikacji Muzyka, i wiele więcej. Oczywiście są to tematy wyssane z palca. Gurman jest bardzo zaskoczony tym, że renomowane witryny podejmują temat właśnie na podstawie informacji tego trolla.

iOS 17: prace idą swoim ustalonym trybem

Każdego roku Apple aktualizuje swoje repozytoria open-source z odniesieniami do nadchodzących aktualizacji systemów. Nie inaczej jest w tym roku. Apple dodało odniesienia do iOS 17, watchOS 10 i macOS 14. Odniesienia do przyszłych wersji jako np. „TBA” to zwyczajowa procedura Apple, aby ukryć ich rzeczywiste numery wersji. Repozytoria open-source nie potwierdzają niczego na temat tego, czego można się spodziewać po tegorocznych aktualizacjach.

Tymczasem 9to5Mac zauważył gwałtowny wzrost wykorzystania iOS 17 w danych Google Analytics od początku grudnia, co regularnie zdarza się o tej porze roku. Wzrost na początku nowego roku sygnalizuje, że rośnie liczba osób wewnątrz Apple, które testują iOS 17.

Nie należy jednak oczekiwać wielu nowych funkcji w nadchodzącym iOS, gdyż Apple swoje główne siły koncentruje na nowym produkcie: Headset AR/VR Reality Pro i jego oprogramowaniu.

Wszystkie systemy mają zostać zapowiedziane na WWDC w czerwcu i wydane we wrześniu i październiku.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: