Apple TV+: twórcy i aktorzy opowiadają o nowym serialu „Terapia bez trzymanki”

Już za dwa dni w piątek 27.01.2023 Apple TV+ pokaże pierwsze odcinki serialu „Terapia bez trzymanki”. Autorami tego serialu są Bill Lawrence i Brett Goldstein, którzy byli współtwórcami „Teda Lasso”. Na swoim oficjalnym kanale YouTube, Apple TV+ opublikowało nowy, krótki film przybliżający nam serial.

„Terapia bez trzymanki” to serial komediowy, który opowiada historię pogrążonego w żałobie terapeucie. Zaczyna on mówić swoim klientom wprost co o nich myśli. Ku zaskoczeniu obu stron ta technika szybko przynosi bardzo dobre rezultaty. Życie jego pacjentów odmienia się, ale co ważniejsze również życie głównego bohatera staje się lepsze.

W głównej roli zobaczymy Jasona Segela, który jest też jednym ze scenarzystów i producentów. W serialu wystąpi również Harrison Ford w roli doktora Phila Rhodesa – specjalistę od psychoterapii, u którego zdiagnozowano niedawno chorobę Parkinsona.

Tak więc pierwsze dwa odcinki serialu obejrzymy już w piątek 27.01. Następne będą publikowane co piątek, oczywiście na Apple TV+.

macpretorians

Leave a Reply