Czy iPhone 15 Pro będzie ponownie „okrągły”?

Czy iPhone 15 Pro znów będzie okrągły? Chodzą właśnie takie słuchy, że po paru latach dość niezmiennego wzornictwa obudów, Apple ma ponownie zmienić kształt obudowy. Podobno w ostatnich latach wielu klientów tęskni za powrotem do okrągłych kształtów.

Przecieki na temat: iPhone 15 Pro z zaokrąglonymi rogami

Podstawowy kształt iPhone’a pozwala na skończoną liczbę wariacji. Przez lata większość możliwych konstrukcji już zostałą zaprezentowana. Stąd też powrót od czasu do czasu do wcześniejsze bryły w kilku wariantach.

iPhone 15 może więc powrócić do bardziej okrągłych kształtów, twierdził niedawno znany leaker ShrimpApplePro na Twitterze. Widzi on także iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max – lub iPhone 15 Ultra – z cieńszymi krawędziami wyświetlacza.

Dla mnie najlepszą bryłą, która kiedykolwiek powstała dla iPhone’a to iPhone 4S. I do tej bryły firma powróciła po latach, również w ostatnich modelach iPhone’a 14 Pro. Jeśli mielibyśmy ponownie wrócić do kształtów „banana” iPhone’a 6S, to wiem, że tegorocznego iPhone’a nie kupię. A co Wy o tym sądzicie?

macpretorians

Źródło: apfelpage

Leave a Reply