HomePass dla HomeKit z obsługą kodów Matter

HomePass to aplikacja, która pozwala użytkownikom łatwo przechowywać i zarządzać wszystkimi kodami ustawień dla ich akcesoriów HomeKit. Od czasu wprowadzenia w 2018 roku, aplikacja została wielokrotnie zaktualizowana o nowe funkcje. Teraz z najnowszą aktualizacją, HomePass dla HomeKit pozwala również użytkownikom przechowywać kody ustawień akcesoriów Matter. Aplikacja przeszła fazę beta i teraz została wydana jako oficjalna wersja finalna.

HomePass w wersji 1.9.17

Matter zawiera już wsparcie dla najczęstszych kategorii inteligentnych akcesoriów domowych: oświetlenia i elektryki, osłon okiennych i żaluzji, czujników bezpieczeństwa i ochrony, zamków do drzwi oraz urządzeń multimedialnych, w tym telewizorów, kontrolerów i mostków.

Aplikacja HomePass została w czwartek zaktualizowana o obsługę kodów konfiguracji akcesoriów Matter. Według notatek o wydaniu dla wersji 1.9.17 aplikacja pozwala teraz użytkownikom skanować i przechowywać “wszystkie typy kodów Matter”.

HomePass for HomeKit oferuje również wsparcie dla niestandardowych akcesoriów, Dark Mode oraz łatwe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych kodów użytkownika. Aplikacja jest dostępna w App Store za 17,99 zł jako jednorazowy zakup. Działa z iPhone’ami, iPadami, Macami i Apple Watch.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Jedna myśl na temat “HomePass dla HomeKit z obsługą kodów Matter

Leave a Reply