Koncept: HomePod Max z wyświetlaczem

Według krążących plotek Apple pracuje nad nowym, większym HomePodem. Parker Ortolani potraktował to jako okazję do stworzenia koncepcji urządzenia, które nazwał HomePod Max.

Oryginalny HomePod kosztuje 329 euro i nie był wielkim hitem sprzedażowym. Natomiast HomePod mini jest znacznie tańszy i wynosi 99 euro. Wielu użytkownikom brakuje jednak dźwięku większego HomePod’a i chcieliby powrotu większego głośnika w nowej odsłonie.

Nowy koncept pokazuje nowego HomePoda bez zmian kształtu, ale z dwoma nowymi kolorami – Starlight i Midnight. Na górze znajduje się wielodotykowy wyświetlacz, za pomocą którego można sterować muzyką, odbierać połączenia telefoniczne i obsługiwać urządzenia HomeKit.

Parker Ortolani: Koncept HomePoda Max

Twórca tego konceptu nazywa nowy system operacyjny „homeOS” i w ten sposób podchwytuje plotki, które wielokrotnie były rozpowszechniane przez samo Apple.

Plotki o nowym, większym HomePodzie krążą już od jakiegoś czasu. Przy bardziej przystępnej cenie z pewnością urządzenie znalazłoby swoich nabywców. Parker Ortolani w swojej koncepcji wycenił nowego HomePoda na 249 dolarów.

Czy bylibyście zainteresowani takim nowym głośnikiem? Czy uważacie, że cena byłaby odpowiednia? Dajcie znać w komentarzach.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: