Apple przedstawia MacBooka Pro z M2 Pro i M2 Max

Właśnie przed chwilą Apple opublikowało na swoim Newsroomie informację, że wydaje nowe MacBooki: jest to MacBook Pro z procesorem M2 Pro oraz MacBook Pro z procesorem M2 Max.

Nowe MacBooki pokażą się w wersji 14- i 16-calowej. Procesory M2 Pro i M2 Max to w tej chwili najpotężniejsze i najwydajniejsze chipy do profesjonalnego laptopa na świecie. To dzięki temu układowi MacBook Pro radzi sobie z wymagającymi zadaniami, takimi jak renderowanie efektów, który jest do 6 razy szybszy niż najszybszy MacBook Pro z procesorem Intel, oraz klasyfikacja kolorów, która jest do 2 razy szybsza.

Żywotność baterii w MacBooku Pro wynosi teraz do 22 godzin – to najlepsza bateria, jeśli chodzi o żywotność w historii komputera Mac. Nowy MacBook Pro posiada jeszcze lepszą łączność, ponieważ obsługuje Wi-Fi 6E. Nowe urządzenie posiada również zaawansowane HDMI, które po raz pierwszy obsługuje wyświetlacze 8K.

Nowy MacBook Pro otrzymuje wyświetlacz Liquid Retina XDR, kamerę FaceTime HD 1080p, sześciogłośnikowy system dźwiękowy i mikrofony studyjnej jakości. Nowego MacBooka Pro można zamówić już dziś i to w wersji 14 jak i 16 calowej. Produkt będzie dostępny już we wtorek, 24 stycznia. Warto zamówić już teraz.

macpretorians

Źródło: apple newsroom

Jedna myśl na temat “Apple przedstawia MacBooka Pro z M2 Pro i M2 Max

Leave a Reply