Apple ogłosi jutro nowe komputery Mac?

Jesienią ubiegłego roku Apple powstrzymało się od zapowiedzi nowych komputerów Mac. Ostatnie nowe komputery Mac pochodzą z czerwca 2022 roku, kiedy to Apple zaprezentowało nowego MacBooka Air i nowego 13-calowego MacBooka Air – każdy z nich wyposażony w układ M2. Od tego czasu zapanował spokój, jeśli chodzi o nowe maki. Chodzą słuchy, że może się to gwałtownie zmienić, i to już jutro.

Apple ogłosi jutro nowe Maki

To, że Apple myśli o wprowadzeniu nowych komputerów Mac, było wiadomo od dawna. W zasadzie w przygotowaniu jest pewnie kilka nowych modeli. Przede wszystkim na myśl przychodzą nowe 14- i 16-calowe MacBooki Pro, nowy Mac mini oraz Mac Pro z Apple Silicon.

Dziś za pośrednictwem Twittera wypowiedział się leaker Jon Prosser. Jest on zdania, że jutro powinniście bacznie obserwować Apple Newsroom. W przeszłości Apple kilkakrotnie korzystało z newsroomu, aby zapowiedzieć nowe produkty za pośrednictwem informacji prasowych. W październiku ubiegłego roku dotyczyło to na przykład iPada i iPada Pro. Jutro Apple znów może wykorzystać komunikat prasowy do ogłoszenia nowych produktów. Zazwyczaj Apple stosuje okno czasowe między godziną 14.00 a 17.00.

Szczerze mówiąc, nie spodziewaliśmy się nowych Maców tak wcześnie w nowym roku. Informacje wydają się jednak na tyle konkretne, że faktycznie możemy spodziewać się zapowiedzi nowych produktów już jutro.

A więc nie pozostaje nam nic innego jak obserwować jutro Newsroom Apple.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: