“Shot on iPhone 14 Pro”: Apple pokazuje nowy film krótkometrażowy z okazji Chińskiego Nowego Roku

Chiny w tym roku świętują Nowy Rok dnia 22 stycznia i będzie to rok Królika.

Apple świętuje Chiński Nowy Rok na wiele sposobów, w tym limitowaną edycję AirPods Pro. Teraz CEO Tim Cook z okazji Chińskiego Nowego Roku opublikował na Weibo krótki film, który przypomina nam o sile, jaką mamy, by pokonywać życiowe przeciwności. Film jest teraz dostępny również na YouTube.

Apple: “Shot on iPhone” z okazji Chińskiego Nowego Roku

Krótki film ma niespełna 18 minut i został nakręcony w całości za pomocą iPhone’a 14 Pro.

Wzruszające wideo “pokazuje moc podążania za swoją pasją” – powiedział Tim Cook w swoim wpisie na Weibo. CEO Apple wyjaśnia:

”Mam nadzieję, że spodoba się Wam ta wzruszająca historia, która rzuca światło na człowieczeństwo, pokazuje siłę podążania za swoją pasją i przypomina nam wszystkim, czego potrzeba, by pokonać życiowe przeszkody. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Chińskim! Smacznego!”

Apple zwykle świętuje chiński Nowy Rok różnymi promocjami. Firma zorganizowała między innymi dwudniową imprezę zakupową ze zniżkami na najpopularniejsze produkty. Apple opublikowało również specjalny przewodnik po prezentach na Chiński Nowy Rok.

Być może najbardziej znaczące jest to, że Apple sprzedaje również limitowaną wersję AirPods Pro, która zawiera grawerunek “Year of the Rabbit” na obudowie ładującej. Ta limitowana wersja AirPods Pro jest dostępna online i w sklepach dla użytkowników Apple w Chinach, Tajwanie, Macau i Hong Kongu.

Shot on iPhone 14 Pro | Chinese New Year – Through the Five Passes

Apple opublikowało również film, który pokazuje widzowie w jakiś sposób powstał główny film na Nowy Rok.

Shot on iPhone 14 Pro | Chinese New Year – Making of “Through the Five Passes” with Peng Fei

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply