Kuo: Nowe AirPods Max i AirPods Lite za 99 dolarów

Apple przewiduje pewne zmiany w linii AirPods, ale te zmiany będą musiały jeszcze trochę poczekać. Wiarygodny analityk Ming-Chi Kuo donosi, że Apple przygotowuje nową generację AirPods, w tym nowe podstawowe AirPods z ceną docelową 99 USD i zaktualizowaną wersję AirPods Max.

Kuo jest drugim, po Jeffie Pu, analitykiem w ostatnich tygodniach, który informuje o możliwości powstania tzw. “AirPods Lite”. AirPods Lite byłyby zupełnie nowym elementem linii AirPods. Kuo twierdzi, że Apple celuje w cenę około 99 dolarów. Obecnie Apple sprzedaje AirPods 2 za 129 dolarów, a AirPods 3 zaczynają się od 169 dolarów.

Oprócz AirPods Lite, lub jakkolwiek Apple nazwie ostatecznie swój nowy produkt, Kuo mówi, że firma pracuje również nad zaktualizowaną wersją AirPods Max. Byłaby to pierwsza aktualizacja AirPods Max od ich premiery w grudniu 2020 roku. Większość użytkowników AirPods Max ma nadzieję, że Apple skupi się na poprawie jakości dźwięku, być może ze wsparciem dla bezstratnego odtwarzania, ulepszeniu etui i odświeżeniu projektu z nowymi kolorami. Poprawiona żywotność baterii jest również na szczycie listy życzeń, jeśli chodzi o AirPods Max 2.

Kuo twierdzi, że Apple dąży do wprowadzenia kolejnej generacji AirPods w drugiej połowie 2024 roku. Ten termin może się jednak przesunąć się do 2025 roku. W tym roku na pewno nie możemy się spodziewać żadnych zmian, gdyś 2023 r jest zarezerwowany dla Headsetu AR/VR wraz z jego systemem xrOS.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: