Headset AR/VR priorytetem dla Apple w 2023 r.

Mark Gurman znany jest ze swoich dobrych informacji na temat Apple i ogólnie branży technologicznej. W swoim ostatnim newsletterze Power ON stwierdził, że headset AR/VR firmy Apple, który prawdopodobnie będzie nosił nazwę „Reality Pro”, zostanie ogłoszony podczas specjalnego wydarzenia na wiosnę. Pozostało mało czasu i dlatego można się spodziewać, że większość inżynierów będzie pracowała nad tym projektem. Wszystko po to, aby firma wyrobiła się w czasie ze swoim nowym produktem.

iOS 17 dostanie rykoszetem

W związku z presją czasową związaną z nowym zestawem mówi się, że iOS 17 nie będzie miał zbyt wielu nowości. Apple jest skupione na headsecie AR/VR i związanym z nim systemem operacyjnym xrOS, nad którym firma pracuje od kilku lat. Według Marka Gurmana, Apple skupia się przede wszystkim na xrOS ze względu na wprowadzenie nowego produktu, a mniej na innych systemach operacyjnych, w tym na nadchodzących aktualizacjach iOS 17 i iPadOS 17. Z tego też powodu Gurman nie oczekuje rewolucji w nowym systemie operacyjnym iPhone’a.

Natomiast można zakładać, że Apple utrzyma harmonogram aktualizacji i zaprezentuje nowe uaktualnienia dla iOS 17, iPadOS 17, macOS 14 i watchOS 10 w trakcie keynote na WWDC 2023 w czerwcu tego roku. Następnie po beta testach zostaną one udostępnione jak zwykle we wrześniu lub październiku.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: