Czujnik kontaktowy Onvis HomeKit CT3 z Thread

Do sprzedaży trafia pierwsze z dwóch urządzeń Thread od producenta Onvis. Pierwszym z nich jest czujnik kontaktu z drzwiami i oknami CT3 zgodny z HomeKit.

Kompaktowy czujnik Onvis mierzy ok. 46 × 30 × 14,8 mm i jest zasilany baterią litową CR2450. Powinno to zapewnić zasilanie na okres do jednego roku. Czujnik można zintegrować z HomeKit w ciągu kilku sekund przez zwykłe skanowanie kodu QR.

Czujnik kontaktowy Onvis HomeKit CT3 z Thread

Cechą szczególną nowego czujnika kontaktowego Onvis CT3 jest oczywiście nowa technologia Thread. Oprócz Thread mamy możliwość połączenia bezprzewodowego przez Bluetooth Low Energy 5.0. Jednak Thread zapewnia niższe zużycie energii i natychmiastowy czas reakcji. Czujnik przesyła aktualny stan bezpośrednio do Twojego Apple Home.

Aktualizacja z Matter nie jest planowana. Jednak Onvis dołączy również do Connectivity Standards Alliance (CSA) jeszcze w tym roku i zaoferuje nowe urządzenia Matter, takie jak adapter gniazda.

Nowy czujnik kontaktowy Onvis CT3 z Thread jest dostępny w cenie 31,99 EUR. Podwójne opakowanie oferowane jest w cenie 49,99 EUR.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Jedna myśl na temat “Czujnik kontaktowy Onvis HomeKit CT3 z Thread

Leave a Reply