Zamówienia iPhone’a 14 Pro i Pro Max realizowane terminowo

Dostawy iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max zostały przywrócone do normalnego poziomu po miesiącach zakłóceń produkcyjnych, które sparaliżowały dostępność iPhone’ów Apple wersji Pro.

W listopadzie, w komunikacie prasowym na swojej stronie internetowej, Apple ostrzegł, że dostawy iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max będą mocno ograniczone z powodu ograniczeń covidowych w Chinach. Ograniczenia te bardzo mocno wpłynęły na wydolność głównej fabryki produkującej iPhone’a w wersji Pro.

Zakłócenia spowodowały, że klienci byli zmuszeni czekać kilka tygodni na otrzymanie nowych modeli iPhone’a 14 Pro w Stanach Zjednoczonych i na innych rynkach. Dostępność modeli zaczęła się poprawiać pod koniec grudnia, ale teraz wydaje się, że zostały w pełni przywrócone.

Sklep internetowy Apple w Stanach Zjednoczonych pokazuje wszystkie konfiguracje iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max w magazynie i gotowe do wysyłki do klientów w ciągu 24 godzin, co stanowi wyraźną różnicę w stosunku do trzytygodniowego czasu oczekiwania sprzed kilku tygodni.

macpretorians

Źródło: MacRumors

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: