Cync zapowiada nowe produkty

Cync kontynuuje rozbudowę własnego portfolio oświetleniowego i w przyszłości będzie bezpośrednio konkurować z Philips Hue i Nanoleaf. Firma zaprezentowała właśnie na targach CES kilka nowych lamp.

Firma GE Lighting zapowiedziała liczne nowe lampy. Należą do nich Cync Dynamic Effects Smart Hexagon Panels, które nie tylko pod względem nazwy przypominają Nanoleaf Shapes Hexagons. Są one oświetleniem modułowym. Mają one być dostępne w wersji z sześcioma modułami za 169,99 dolarów lub z dziesięcioma modułami za 199,99 dolarów.

Ale Cync Dynamic Effects Smart Neon-Shape Lights przypomina też znane już produkty, takie jak Twinkly Flex. Neonowa rurka świetlna może być zamontowana na ścianie w dowolnym kształcie i ma występować w różnych długościach od 79,99$.

Ponadto GE Lighting zapowiedziało żarówkę Cync Dynamic Effects Smart Bulb w cenie 12,50 USD oraz wtyczkę pośrednią w cenie 15,00 USD. Oba urządzenia są podobno pierwszymi od producenta, które wspierają nowy standard inteligentnego domu Matter.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply