Smartmi zapowiada nowy oczyszczacz powietrza E1

Firma Smartmi nadal jest bardzo aktywna w zakresie urządzeń przeznaczonych do poprawy komfortu w pomieszczeniach. W zeszłym roku firma ogłosiła nowy mobilny, zasilany bateriami oczyszczacz powietrza P2. Teraz producent mówi o kolejnym modelu oczyszczacza powietrza – E1.

Urządzenie wyróżnia się dekoracyjnym designem. Filtr główny można łatwo wymienić i ma być dostępny w różnych wariantach. Ponadto oczyszczacz powietrza może być używany jako urządzenie montowane na podłodze lub na ścianie, dzięki czemu pasuje do osobistego wystroju mieszkania.

Smartmi: oczyszczacz powietrza E1
Smartmi: oczyszczacz powietrza E1

Oczyszczacz ma potrójny filtr i podczas pracy niezawodnie filtruje kurz, pyłki, dym i bakterie dla pomieszczeń o powierzchni do 18 m2, a głośność wynosi 48 dB. Urządzenie ma wymiary 42 × 30 × 14 cm i wagę około 3,1 kg.

Oczyszczacz powietrza Smartmi E1 łączy się przez Wi-Fi i może być obsługiwany za pomocą aplikacji Smartmi. Można go również zintegrować z domem w HomeKit. Nowy standard Smart Home Matter nie jest obsługiwany. Dodatkowo w urządzeniu możliwa jest ręczna obsługa trzech prędkości wentylatora.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Jedna myśl na temat “Smartmi zapowiada nowy oczyszczacz powietrza E1

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: