Yeelight przedstawia produkty kompatybilne z Matter

CES to jedne z największych na świecie targów elektroniki użytkowej. Odbywa się on corocznie w styczniu w Las Vegas. Dziś także Yeelight prezentuje nowe produkty, informacje i kierunek działania firmy na bieżący rok.

Yeelight Cube Smart Lamp to pierwszy certyfikowany produkt w portfolio Yeelight Fun ze wsparciem Matter. Lampa ta zawiera trzy rodzaje jednostek: Spot, Matrix i Panel, które można składać jak klocki na biurku użytkownika. Nową lampę można już wypróbować na targach CES. Kiedy dokładnie produkt z serii Yeelight Fun będzie dostępny w sprzedaży, nie udało się jeszcze ustalić. Celem jest jednak pierwszy kwartał tego roku.

Yeelight posiada kilka ofert produktowych zarówno dla rynku konsumenckiego jak i profesjonalnych rozwiązań inteligentnego oświetlenia. W pierwszym obszarze Yeelight stworzył produkty Yeelight Home do codziennego użytku oraz Yeelight Fun do rozrywki. W ofercie znajduje się również seria Yeelight Pro, która została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu potrzeb profesjonalnego projektowania i zastosowania inteligentnego oświetlenia w całym domu. Yeelight zamierza w najbliższej przyszłości zintegrować obsługę Matter w wielu nowych urządzeniach i rozwiązaniach oświetleniowych. Jeśli chodzi o Yeelight Pro, całe portfolio będzie wspierać Matter za pomocą prostej aktualizacji firmware’u over-the-air (OTA).

Yeelight dostarcza dobre jakościowo i niezawodne urządzenia w przystępnej cenie. Z niecierpliwością będę czekał na ich nowe produkty na polskim rynku.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: