SwitchBot zapowiada nowy Hub 2 ze wsparciem dla Matter & HomeKit

Już od jutra do 8 lutego w Las Vegas odbędzie się największa impreza technologiczna na świecie – Consumer Electronics Show (CES).

SwitchBot zapowiedział, że pokaże właśnie na CES 2023 swój nowy Hub 2, który będzie zawierał wsparcie dla Matter. Dzięki temu produkty ekosystemu SwitchBot będą mogły współpracować z Matter poprzez Hub 2, a pierwszym produktem będzie SwitchBot Curtain. Oznacza to, że po raz pierwszy użytkownicy HomeKit otrzymają oficjalne wsparcie dla produktów SwitchBot w Apple Home.

SwitchBot Hub 2 to inteligentny hub domowy, który wykorzystuje Matter do łączenia i kontrolowania produktów SwitchBot. Pozwala użytkownikom kontrolować swoje urządzenia za pośrednictwem Matter na platformach takich jak Apple Home. Hub 2 posiada również funkcję Thermo-hygrometru, która pozwala użytkownikom monitorować poziom temperatury i wilgotności za pośrednictwem aplikacji Home App.

SwitchBot Curtain będzie pierwszym produktem, który będzie współpracował z Apple Home, po oficjalnej premierze SwitchBot Hub 2 zapowiedzianej na koniec lutego 2023 roku.

macpretorians

Źródło: HomeKitAuthority

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: