Weater Status for Netatmo zapewnia widgety dla ekranu głównego

Na początku grudnia aplikacja Weater Status for Netatmo otrzymała aktualizację. Dzięki tej aktualizacji można łatwo wyświetlać zmierzone wartości stacji pogodowej Netatmo w aplikacji, a także za pomocą widgetów na ekranie blokady. Wraz z aktualizacją do wersji 1.1, znany deweloper Alexander Blach dostarcza nowe widgety na ekran główny.

Od teraz dostępne są również dwa widgety na ekranie głównym. Są to średniej wielkości widget, który może wyświetlać wartości dwóch modułów, a także duży widget, który może wyświetlać pomiary czterech modułów. W ustawieniach widgetu można samemu wybrać, które moduły powinny być brane pod uwagę w widgecie. Widgety mogą zatem wymieniać wartości kilku stacji w jednym widgecie — i dokładnie takiej opcji brakuje aplikacji Netatmo.

Uważam, że nowe widgety na ekranie głównym są bardzo praktyczne, więc na pierwszy rzut oka możesz zobaczyć, co jest mierzone we własnym domu. Ponadto dostępne są widgety ekranu blokady temperatury, wilgotności i CO2, a wszystkie zmierzone wartości można szybko przeglądać w aplikacji. Temperatura, wilgotność, dwutlenek węgla (CO2), objętość, opady deszczu, prędkość i kierunek wiatru są obsługiwane.

Screen własny

Weater Status for Netatmo można pobrać i używać bezpłatnie, w wersji Pro jest również dostęp do wykresów tygodniowych, miesięcznych i rocznych na iPhonie, a także dostęp do wszystkich danych i wartości dodatków na Apple Watch. Jeden rok kosztuje 4,99 euro, opcjonalnie jednorazowy zakup kosztuje 23,99 euro. Jeśli korzystasz ze stacji pogodowej Netatmo, po prostu wypróbuj aplikację. Darmowa wersja oferuje również szybkie spojrzenie na wszystkie wartości, których brakuje oficjalnej aplikacji Netatmo, ponieważ jest nieco zagnieżdżona.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply