Czujnik kontaktowy Onvis z Thread już dostępny

Niedawno Onvis zaktualizował swój oryginalny czujnik kontaktowy Bluetooth. Jest on teraz dostępny z Thread. Czujnik CT3 jest sprzedawany za 29,99 USD lub 45,99 USD za podwójne opakowanie. Można go zamówić w przedsprzedaży.

Czujnik kontaktowy Onvis CT3

Jedynym innym czujnikiem kontaktowym dostępnym obecnie na rynku, który używa Thread, jest Eve Door & Window. Dzięki Thread jest on teraz również kompatybilny z Matter za pośrednictwem programu wczesnego dostępu Eve beta. Eve Door & Window jest dostępny za 389,00 zł na Amazon.

Podobnie jak w przypadku wszystkich czujników kontaktowych, CT3 występuje w dwóch połówkach, a mniejszy segment zawiera prosty magnes. Główny korpus urządzenia znajduje się w większej części, która zawiera również pojedynczą baterię CR2450. Firma twierdzi, że bateria powinna wytrzymać około 12 miesięcy.

CT3 ma teraz znacznie mniejsze logo od swojego poprzednika. Po wielu skargach klientów firma posłuchała ich wskazówek. Teraz urządzenie wygląda dużo bardziej estetycznie.

Inne regionalne sklepy Amazon, nie wymieniają na razie w swojej ofercie CT3. Jednak należy się z tym liczyć, że podobnie jak większość innych produktów, prawie na pewno wkrótce pojawi się w europejskich sklepach Amazon.

macpretorians

Źródło: homekitnews

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: