DeepL 4.0: Najlepszy tłumacz mówi 29 językami

Darmowy tłumacz DeepL po prostu zapewnia najlepsze rezultaty. Stanął teraz do walki z Tłumaczem Google. W wersji 4.0 dostarczono dalszych optymalizacji w aplikacji DeepL.

Łącznie DeepL obsługuje 29 języków, od połowy września także ukraiński. Jednocześnie funkcja glosar została rozszerzona o 5 nowych kombinacji językowych, w tym angielski – japoński, angielski – włoski, angielski – polski, angielski – holenderski i niemiecki – francuski.

DeepL może być używany bezpośrednio w przeglądarce lub jako samodzielna aplikacja na Maca. W tym samym czasie od tego roku dostępne są również dwa rozszerzenia przeglądarki dla Chrome i Microsoft Edge. Dzięki rozszerzeniom możesz tłumaczyć wybrane teksty na stronach internetowych, a także teksty samodzielnie napisane bezpośrednio w przeglądarce. Subskrybenci DeepL Pro mają również możliwość tłumaczenia całych stron internetowych.

W porównaniu do Tłumacza Google, DeepL zapewnia znacznie lepsze, płynniejsze i bardziej naturalnie brzmiące tłumaczenia. Aplikacja na iOS oferuje również tłumaczenie dokumentów i obrazów, funkcję zamiany tekstu na mowę i zamiany mowy na tekst, tryb ciemny i wiele więcej.

Poniżej film prezentujący tłumacza DeepL.

DeepL otrzymasz na stronie internetowej producenta w wersji dla macOS oraz w App Store dla wersji iOS.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: