iPhone 14 Pro: Błąd w iOS 16 może prowadzić do nieestetycznych linii na wyświetlaczu

W mediach społecznościowych niektórzy użytkownicy iPhone’a 14 Pro (Max) zgłaszają, że poziome linie migają na wyświetlaczu iPhone’a, gdy urządzenie jest włączone. Obecnie nie wiadomo, w jaki sposób przebiega nieprawidłowa prezentacja, ale Apple potwierdziło już, że pracuje nad rozwiązaniem tego problemu z oprogramowaniem.

W wątku na Reddicie niektórzy użytkownicy iPhone’a 14 Pro zgłaszają, że po włączeniu urządzenia jedna lub więcej zielonych i żółtych linii miga na ekranie, zanim zniknie kilka sekund później. Według większości użytkowników problem wystąpił od czasu aktualizacji do iOS 16.2, chociaż niektórzy użytkownicy zgłaszają, że problem występuje również w starszych wersjach iOS 16.

Według dotkniętych tym problemem użytkowników Wsparcie Apple poinformowało ich, że problem nie wynika z wady sprzętu, ale z błędu w iOS 16. Pewien użytkownik twierdzi, że inżynier Apple powiedział mu przez telefon, że Apple pracuje nad poprawką oprogramowania dla problemu, ale dokładne szczegóły nie są znane.

Apple testuje obecnie iOS 16.3 z programistami i publicznymi beta testerami, ale aktualizacja nie ma zostać wydana przed początkiem przyszłego roku. Najnowsza wersja iOS 16 to iOS 16.2, który zawiera kilka nowych funkcji, w tym Apple Music Sing, nową aplikację Apple Freeform i wiele innych.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: