MLS ogłasza harmonogram na sezon 2023 r.

W czerwcu tego roku Apple i Major League Soccer ogłosiły, że aplikacja Apple TV będzie transmitował mecze ligi od 2023 roku. Umowa planowana jest na 10 lat. Teraz Major League Soccer ogłosiła harmonogram na sezon 2023. Każdy mecz MLS będzie transmitowany na żywo w MLS Season Pass w aplikacji Apple TV, która rozpoczyna się 1 lutego. Odosobnione gry są darmowe dla wszystkich użytkowników.

MLS od 1 lutego 2023 na Apple TV+

Major League Soccer ogłosiła pełny harmonogram regularnego sezonu MLS 2023. 1 lutego nastąpi oficjalne rozpoczęcie 10-letniej współpracy między MLS i Apple. Dzięki przepustce sezonowej MLS fani mogą cieszyć się każdą grą MLS na miliardach urządzeń za pośrednictwem aplikacji Apple TV na urządzeniach Apple, telewizorach Smart TV, urządzeniach do przesyłania strumieniowego, dekoderach i konsolach do gier, a także w Internecie pod adresem tv.apple.com. Dzięki MLS Season Pass można oglądać wszystkie mecze regularnego sezonu MLS, Audi 2023 MLS Cup Playoffs i Leagues Cup1.

Większość meczów sezonu 2023 odbywa się w soboty, a częściowo w środy i rozpoczyna się o 19:30 czasu lokalnego, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby zapalonych fanów ligi i zwiększyć liczbę widzów. Oprócz gry, MLS Season Pass oferuje pięciogodzinny program na żywo, który pokazuje wszystkie ważne momenty każdego spotkania od rozpoczęcia Konferencji Wschodniej do ostatniego gwizdka w Konferencji Zachodniej (19:30 (ET) do 00:30 (ET)).

Wybór meczów MLS i Leagues Cup, w tym niektóre z najważniejszych meczów play-off, będą również dostępne dla subskrybentów Apple TV+ bez dodatkowych kosztów. Ograniczona liczba gier jest nawet oferowana całkowicie bezpłatnie w aplikacji Apple TV.

Przepustka na cały sezon MLS kosztuje 14,99 USD miesięcznie lub 99 dolarów za cały sezon. Subskrybenci Apple TV+ płacą 12,99 USD miesięcznie lub 79 dolarów za cały sezon.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: