Dynamic Notch: Nowa aplikacja do tapet ze specjalnymi projektami Dynamic Island

W iPhonie 14 Pro i 14 Pro Max po raz pierwszy pojawił się model, który może również wyświetlać interaktywne wiadomości w wycięcie u góry ekranu – Dynamic Island.

Dzięki Dynamic Notch w App Store pojawiła się nowa aplikacja do tapet, dzięki której można tworzyć odpowiednie tapety i ciekawe projekty dla Dynamic Island. Pobieranie aplikacji na iPhone’a jest w zasadzie bezpłatne i zawiera już kilka tapet i projektów Dynamic Island. Jeśli chcesz odblokować wszystko, możesz kupić pełną wersję w aplikacji poprzez jednorazowy zakup w wysokości 3,49 euro. Dynamic Notch ma rozmiar około 89 MB, wymaga iOS 13.0 lub nowszego i może być używany w języku angielskim.

Jak sama nazwa wskazuje, w Dynamic Notch znajduje się wiele polecanych tapet, które można dostarczyć w dodatkowy projekt Dynamic Island, a następnie zapisać na iPhonie. Co ciekawe, istnieją nie tylko specyficzne projekty Dynamic Island iPhone’a 14 Pro i Pro Max, ale także dla wycięcia starszych modeli iPhone’a.

Dlatego przy pierwszym uruchomieniu Dynamic Notch, musisz wybrać własny model iPhone’a, a następnie przedstawić odpowiednie projekty. Deweloper stwierdza, że dostępnych jest ponad 50 projektów dla Dynamic Island i ponad 90 scen dla Notch’a. Na początku możesz wybrać jedną z prezentowanych tapet lub załadować jedną z biblioteki zdjęć do Dynamic Notch’a, a następnie wybrać z odpowiednich projektów dla Dynamic Island lub Notch w drugim kroku. Są fajne opcje, takie jak tynk, sylwetka Batmana czy wydłużony jamnik, ale też biegnące kolory, pies, kot, kontury miasta czy start samolotu.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: