Aqara integruje głośniki Sonos

W ostatniej aktualizacji aplikacji Aqara, firma zintegrowała karty odtwarzacza muzyki. Teraz mamy odpowiedź, co było celem. Aqara współpracuje z Sonos i w ten sposób zintegrowała niektóre głośniki. Wybrane głośniki Sonos można teraz podłączyć do urządzeń Aqara. Na przykład Cube T1 Pro może być używany do regulacji głośności poprzez obracanie jej lub do przeskakiwania do następnego utworu poprzez potrząsanie. Automatyzację można łatwo stworzyć za pomocą aplikacji Aqara.

Niektóre rzeczy można już rozwiązać za pomocą automatyzacji HomeKit. Jednak nie wszystkie wyzwalacze urządzeń Aqara są dostępne w HomeKit, w tym powyższy przykład, a mianowicie obracanie lub potrząsanie Cube T1 Pro. Niemniej jednak wszystkie drogi prowadzą do Matter. Myślę więc, że i to rozwiązanie niedługo będzie dostępne dla użytkowników HomeKit.

Obsługiwane głośniki to Sonos Arc, Beam Gen 2, Five, Move, One, Roam SL i Sub Gen 3. Jeśli głośniki są podłączone za pośrednictwem aplikacji Aqara, można tam użyć całego zakresu wyzwalaczy.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: